pl en

 
O nas
Sekcja o nas

Właścicielem marki jest małżeństwo z dwójką małych dzieci. Pomysł i wizja powstała już wiele lat temu, ale dopiero przeprowadzka na wieś spowolniła pęd życia i pozwoliła zrealizować marzenie.
Stąd też nazwa Slow Village – związana z filozofią „Slow”.
Głównym trzonem marki jest Agnieszka Grochowska, której marzeniem było stworzyć markę z ubrankami dla dzieci w najlepszej jakości o designerskim wyglądzie.

,,

.... powiedziano o nas "ubranka z pazurem. Stonowane, ale zarazem rzucające się w oczy. Stylowe nie dziecinne, ale nadal dla dzieci" i takie właśnie było nasze założenie - dziękujemy

Pierwsza kolekcja została wypuszczona z dozą nieśmiałości i sprzedana od razu za ocean w 2014 roku – do drugiej kolekcji dołączyła Polska. Dziś kolekcje są sprzedawane w Polsce i na całym świecie. Ciągle się rozwijamy, stawiamy nowe cele, uparcie i sumiennie do nich dążymy.

Jest to w pełni Polska marka odzieży dziecięcej w rozmiarach od 56 do 128, szyte w polsce z polskich materiałów.  Podejmujemy się również realizacji indywidualnych zleceń dla dorosłych. Marka budowana jest na zaufaniu klienta oraz jakości i gatunku materiału, wygodzie, łatwe do wkładania a przy tym designerskie w kolorystyce czarno białej, zawsze modnej i stylowej na każdą okazję. Trafiają się kolory z najnowszych wzorów na rynku. Posiadamy u siebie w ciągłej sprzedaży kolorystykę biało – czarną. Gdy pojawiają się wzory ponownie na rynku nie rezygnujemy z nich – wznawiamy produkcję.

 

 

Delikatne, wygodne, designersko, bawełniano.

Zapraszamy,

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl