10 Faktów o Slow VIllage 1
10 Faktów o Slow VIllage

Właścicielem marki jest małżeństwo z dwójką dzieci. Pomysł i wizja powstała już wiele lat temu, ale dopiero przeprowadzka na wieś spowolniła pęd życia i pozwoliła zrealizować marzenie.
Stąd też nazwa Slow Village – związana z filozofią „Slow”.
Głównym twórcą marki jest Agnieszka Grochowska, której marzeniem było stworzyć markę z ubrankami dla dzieci w najlepszej jakości o designerskim wyglądzie.

,,

.... powiedziano o nas "ubranka z pazurem. Stonowane, ale zarazem rzucające się w oczy. Stylowe nie dziecinne, ale nadal dla dzieci" i takie właśnie było nasze założenie - dziękujemy

Pierwsza kolekcja została wypuszczona z dozą nieśmiałości i sprzedana od razu za ocean w 2014 roku – do drugiej kolekcji dołączyła Polska. Dziś kolekcje są sprzedawane w Polsce i na całym świecie. Ciągle się rozwijamy, stawiamy nowe cele, uparcie i sumiennie do nich dążymy.

Jest to w pełni Polska marka odzieży dziecięcej w rozmiarach od 56 do 128, szyte w polsce z polskich materiałów.  Podejmujemy się również realizacji indywidualnych zleceń dla dorosłych. Marka budowana jest na zaufaniu klienta oraz jakości i gatunku materiału, wygodzie, łatwe do wkładania a przy tym designerskie w kolorystyce czarno białej, zawsze modnej i stylowej na każdą okazję. Trafiają się kolory z najnowszych wzorów na rynku. Posiadamy u siebie w ciągłej sprzedaży kolorystykę biało – czarną. Gdy pojawiają się wzory ponownie na rynku nie rezygnujemy z nich – wznawiamy produkcję.

 1. Pasja

 

 2. Jakość i wygodna

3. Miłość do dzieci

 4.Miłość do świata

5. Spełnienie

6. Otwartość.

7. Delikatność

8. Upartość

9. Wspieranie

10. "Zobacz człowieka w człowieku"

 

Takie właśnie jest Slow Village, to nie cyfra to nie liczba a ludzie którzy kochają i są kochani i z pasją tworzą i oddają ubranka na Wasze ręce dla Waszych dzieci tak by zostać z Wami na dłużej.

 

W imieniu redakcji

Agnieszka Grochowska

Komentarze do wpisu (1)

1 kwietnia 2021

Niedawno znalazłam was w sieci - bardzo fajny wpis, Polska marka, super ubranka. Będę wracać !!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl